Ora News Speciale

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2016/01/29

5 vjet “Tonight Ilva Tare”

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Read previous post:
Tahiri inspekton repartin e ri të RENEA-s: Në dispozicion 150 mijë metra katror

Close