Edicioni Qëndror i Lajmeve

20:00

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Emisioni i dates: 2017/03/16

2017, vit i shkëlqyer, Lu: Do të ndikojë reforma në drejtësi dhe lufta kundër krimit/ 16 mars 2017

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Te gjitha emisionet
Artikull i Rekomanduar:
Trump mbështet Bashën? Bare: Kur doli tek VOA, kuptuam që ishte në SHBA

Close