Woman stands up to armored military vehicle
21/04/2017 - 11:19

During protests in Venezuela a woman stood in front of an armored vehicle. Protesters are calling for Venezuelan president, Nicolas Maduro, to step down.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
A e dini se të hani sekrecionet e hundës është e shëndetshme?

Close