Meet the ‘Father of all bombs’
21/04/2017 - 11:18

Russia says it has developed a bomb even more powerful than the “Mother of all bombs,” the most powerful non-nuclear bomb in the US arsenal. Meet the “Father of all bombs.”

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
A e dini se të hani sekrecionet e hundës është e shëndetshme?

Close