Konstatim
15/06/2017 - 14:44 Nga: Ylli Manjani

——-
Strategjia e goditjes së kundërshtarit në fushatë, vijon të jetë e pa sukseshme. Sa më shumë godet aq më shumë kohë humbet!

Ky rregull vlen për të gjithë ata që godasin! Fushata negative është thjesht gallatë militantësh, asgjë më shumë!

Ndërkohë, të gjitha sondazhet tregojnë se “i godituri” vetëm forcohet.

Është vërtetë e çuditshme se si partitë vijojnë të bëjnë të njejtin gabim në çdo fushatë! Pas fushate i harrojnë të gjitha dhe bëhen miq, shokë e madje edhe vëllezër!!!

Kjo është fushata më pa ide që kemi kaluar ndonjëherë! Të dy partitë e mëdha nuk kanë as formalisht një program elektoral!
Pra nuk premtojnë asgjë! Po asgjë fare!

Ndaj ju ka ngelë të shajnë! Herë njëra-tjetrën e herë te tjerët…

(Postim ne facebook) 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

  1. gjoni says:

    O Tullac fole nje fjale edhe per LSI se nuk behet nami se eshte nje nga partite me te felliqura qe po shan e shantazhon
    Fole nje fjal fole se behesh me i besuar dhe me i mire

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close