Zhvishen në emision dhe ikin nga studio për të bërë seks
12/03/2017 - 13:42

Në një emision të cuditshëm në një radio, dy të panjohur u zhveshën komplet nudo përpara se të largoheshin nga studio për të bërë seks.

Danielle dhe Richie morën pjesë në emisionin “KIIS FM” të një radioje australiane.

Drejtuesit e emisionit mund të shihen nga kamerat në studio duke i udhëzuar të ftuarit që të fillojnë të zhvishen.

Së pari zhvishet Richie dhe më pas edhe Danielle, e cila mahnitet nga trupi i tij. Brenda pak sekondave që të dy pjesëmarrësit janë totalisht të zhveshur.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

  1. Zori eshte i madh says:

    TURPE TURPE Zoti do i denoj

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close