Zbuloni si femrat mund të joshin një mashkull për një orë
08/08/2017 - 17:09

Ekspertja e seksit, Louise Mazanti ka treguar për metodën e joshjes së meshkujve nga femrat, gjë që mund të ndodhë vetëm në një orë prej ‘aftësive’ të vaginës.

Ajo shpjegon se femrat duhet të “dëgjojnë” vaginën e tyre për të arritur atë që duan. Por si mund “të dëgjosh” vaginën?

1. Pyesni veten cfarë kërkoni. Nëse doni vërtetë të joshni një mashkull, atëherë këtë gjë duhet ta keni menduar për disa momente.
2. Çfarë thotë vagina? Fiksimi psikologjik ndaj një mashkull nuk bën që të jetë njëkohësisht edhe tërheqje fizike. Nëse vagina e pranon, mund të vazhdoni të lirë, por nëse e refuzon atëherë tërhiquni.
3. Harrojini filmat pornografik dhe lejoni veten që të mendoni cfarë doni realisht nga marrëdhënia juaj seksuale.
4. Drejtohuni te mashkulli duke lënë vaginën që të kontrollojë lëvizjet e trupit.

Ekspertja sqaroi se mënyra si femrat tërheqin një mashkull rreth vetes ndikon në joshjen e tij dhe është e rëndësishmë të pyesni veten cfarë doni apo pëlqeni duke e lënë më pas trupin të veprojë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close