Zbuloni çfarë do të thotë forma e buzëkuqit për karakterin tuaj
20/03/2017 - 22:23

Të gjithë femrat përdorin buzëkuqe për të plotësuar pamjen e tyre, por forma që ai ka tregon dicka për karakterin e tyre. Një grimier ka krijuar një fotografi me të gjitha llojet e buzëkuqëve, ku secila ka vecorinë e saj.

Fotografia është shpërndarë në rrjetin social, Instagram nga grimieri shqiptar me famë ndërkombëtare, Mario Dedivanovic për të informuar të gjithë ndjekëset femra për të.

 

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close