Video e neveritshme nga “operacioni” i kësaj gruaje
07/08/2017 - 11:46

Kjo video është thjesht e neveritshme dhe nëse gërditeni nga pamje të tilla, evitojeni!

Videoja tregon se si mjeku ndërhyn në sqetullën e gruas, duke hequr prej andej një absces të madh të infektuar. Gruaja është e shtrirë në një shtrat spital, teksa po heq çibanin gjigant.

Dr Martin Lewis megjithatë me qetësi merr një bisturi dhe fasho, duke i thënë asaj se nuk do të ndjejë ndonjë dhimbje.

Dr Lewis, i cili drejton një klinikë në Woodland Hills, California, injekton më shumë anestetikë në ënjtje.

Ajo vazhdon të shqetësojë për dhimbjen, ndërsa Dr Lewis përpiqet me qetësi t’i japë siguri.

Më pas, me krenari i tregon gruas të gjithë ato çka ka nxjerrë dhe indet e infektuara.

“Është një nga gjërat e mia të preferuara për të bërë”, tha ai. “I kryej disa procedura javore nga gjëra të thjeshta si pastrimi nga dylli i veshit dhe injeksione të përbashkëta për heqjen e masave në lëkurë. Asgjë nuk më shqetëson aq sa procedurat shkojnë mirë, por nëse erë është e keqe, mund të jetë vërtet e vështirë”, tha doktori.

/Ora News.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Bllofi i certifikatave, BOOM: Urdhri i qeverisë shton më tej burokracitë

Close