Vesh kostumin e çuditshëm të banjos, ja si reagojnë kalimtarët
13/07/2017 - 14:58

Është trendi më i fundit në modën e femrave, por si do të reagojnë londinezët kur të shohin një modele joshëse duke bërë xhiro  me rroba banjo që ngjasojnë me trupin leshator të mashkullit.  

Për eksperimentin u dërgua modelja e guximshme Kelly Klein në një park  në rrugët e Londrës teksa  bëntë  xhiro më këto lloj rroba banjosh. Kalimtarët e habitur nuk kanë lënë pa i hedhur dhe një shikim të dytë  modeles.  Kostumi prej 44 dollarësh i dizenjuar  nga Beloved Shirts është në shitje më ngjyra të ndryshme të trupit .

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close