Vajzën e zë vapa, nudo në mes të rrugës
15/03/2017 - 20:33

Një vajzë britanike është zhveshur në mes të qytetit të Bangkokut dhe ka shëtitur nudo sepse kishte vapë .’ Leonie Graves eci kështu për 1 km derisa u ndalua nga policia.

Policët e kapën në një kryqëzim dhe e dërguan menjëherë në spital për të marrë një trajtim mjekësor.

Kur e pyetën se përse po zhvishej në mes të rrugës ajo iu përgjigj: “Është ok. Mos u shqetësoni. Thjesht kam nxehtë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close