Vajza kritikohet për foto në dhomë të kthyer ‘përmbys’
20/04/2017 - 21:31

Një vajzë, e njohur në rrjete sociale me emrin Shelbs ose Shelbizzle ka publikuar një foto me fustan në dhomën e saj të mbushur me rroba në të gjitha anët.

Fotoja e saj është bërë virale pasi shumë kritikues e kanë gjykuar për gjendjen e dhomës së saj.

“Oh ku është dollapi yt,” – ka komentuar dikush, ndërsa të tjerë kanë bërë edhe komente qesharake. “Nuk kam parë kurrë dikë që përdor rrobat si grilë për dritaret,” – shtoi një tjetër.

Në foto, duket vajza e veshur me një fustan gri dhe e ka shoqëruar me nënshkrimin: “Oh, dëgjova se është sezoni i verës.”

 

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close