Tashmë çiftet mund të kurorëzojnë martesën brenda në akuarium
19/03/2017 - 15:05

Harrojini dasmat klishe, atë ceremoninë  e madhe ku çifti kalon në tapetin e kuq dhe dasmorët qe duartrokasin krah tyre. Dasma nënujore është trendi më i ri i martesave. Çiftet tashmë kanë  mundësi zgjedhjeje. Ditën  e tyre madhëshotre mund ta organizojnë së bashku me krijesat e detit. Në Lancashire të Anglisë është hapur një qendër me akuariume, ku iu mundësohet çifteve të martohen nën ujë.Nusja dhe dhëndri mund të veshin kostumet dhe maskat, që të ndërrojnë unazat në thellësi, të rrethuar nga peshq të ndryshëm.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Zgjedhjet 2017 – KQZ përcakton rregullat për ditën e votimit, rastet kur ndërhyn policia

Close