Skandal, 100 veta rrihen me shishe brenda klubit të natës
17/03/2017 - 16:48

Sherri mes dy njerëzve në klubin e natës përfshiu 100 veta, të cilët filluan të thereshin e të goditeshin me shishe alkooli.  Skandali nisi kur dy djem, të identifikuar si Mickell Douglas dhe Rafiki Powell u takuan pasi ishin zënë një natë në ‘Ditën e Boksit’ në Angli.

Sipas pamjeve, duket që Douglas e qëllon 28-vjeçarin, Rafiki dhe më pas përfshihen të tjerë. Më pas futen në lokal 6 veta me shishe shampanje në dorë, gjë që shkaktoi rrëmujën më të madhe. Pas disa minutash arriti policia duke arrestuar 22-vjeçarin pasi e gjetën me thikë në dorë. Gjykatësi e gjykoi këtë ngjarje si ‘sjellje e tmerrshme e dhunës’ dhe e dënoi djaloshin me 9 muaj burg.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close