Shokuese, Tifozët gjuajnë lojtarët me minj të ngordhur
20/04/2017 - 11:32

Një përballje  e fortë mes Brondbit dhe Kopenhagës ka sjellë një përplasje në fushë ku jo rrallë herë ndodh, pasi derbi i Kopenhagës është gjithmonë nga më të ndezurit. Situata u ndërlikua aq shumë saqë nga tribuna vërshonin në fsuhë minj të ngordhur ndaj skuadrës së Kopenhagës.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Zgjedhjet 2017 – KQZ përcakton rregullat për ditën e votimit, rastet kur ndërhyn policia

Close