Shokuese, Range Rover parkohet në mes të varreve
23/08/2017 - 22:13

Shoferi i një makine të tipit Range Rover ka parkuar në mes të varrezave në Loughborough Cemetery dhe është komentuar rëndë nga banorët përreth. Ai tha se kontrolloi në parking por ishte plot dhe nuk kishte më vende të lira.

“Për të qenë i sinqertë, mezi poi  besoja syve. Në një nga varret pranë kishte dhe lule të freskëta. Nuk e di si do ndihej ai nëse do ishte varri i ndonjërit prej të afërmve të tij,” – tha një nga dëshmitarët.

Më vonë u vërtetua se ka patur vende të lira, por thuhet se shoferi donte të lodhej shumë dhe zgjodhi një vend tërësisht të papërshtatshëm për makinën e tij.

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Monument për “vrasësin” e miliona njerëzve në botë!

Close