Shokuese, ndihmës infermieri dhunon gruan shtatëzanë në spital
08/08/2017 - 14:50

Një ndihmës infermier ka dhunuar një grua shtatëzanë në spital duke i rënë në stomak. Incidenti i tmerrshëm është kapur nga kamerat e spitalit në qytetin e Valparaisos në bregun e Kilit.

Ndihmës infermieri dhe gruaja shtatëzanë, e cila është infermiere në spital, shihen duke debatuar shumë ashpër me njëri-tjetrin në korridor.

Grindja e tyre papritmas përshkallëzohet dhe ndihmësi e merr infermieren nga flokët duke i përplasur kokën në derë. Më në fund ai e lejon të largohet dhe gruaja bën një lëvizje që të marrë dy çanta mjeksore duke menduar se zënka ka mbaruar.

Por nuk ndodhi kështu. Ai i kthehet përsëri duke e goditur në stomak duke e dërguar fluturimthi në derë. Dhuna e tij përfundoi vetëm kur rojet e sigurisë mbërritën në vendngjarje.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close