Shoferi përplas për vdekje këmbësorin, e lë në rrugë dhe ikën
16/08/2017 - 15:50

Një shofer makine ka përplasur një këmbësor për vdekje dhe është larguar nga vendi duke e lënë të shtrirë, pa i ofruar ndihmë.

Ngjarja është filmuar nga një motorist në Birmingham ku duket se si ndodhi incidenti. Shoferi e la viktimën në mes të rrugës dhe u largua, ndërsa kalimtarët nxituan ti jepnin ndihmë.

Momentalisht, 35-vjecari gjendet në spital duke luftuar për jetën. Pas 6 orësh u arrestua nga policia një 43-vjecar si i dyshuar për tentativë vrasje.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Turizmi, Prefekti ngre problemin e ujit, stafit mjekësor dhe kullat e rojës

Close