Shikoni ç’bëjnë binjakët 2 vjeçar  kur prindërit flenë
20/03/2017 - 12:01

Binjakët 2 vjeçar nga Tampa në Florida janë kapur nga kamerat e dhomës së gjumit teksa bëjnë “party” kur prindërit e tyre flenë. Vëllezërit e vegjël  Andrew dhe Ryan nuk i zbatojnë rregullat e gjumit.  Ata nisin të luajë me njëri -tjetrin sapo mamaja e tyre ikën dhe i vendos në shtrat.  Kjo ishte arsyeja pse ata ishin gjatë gjithë ditës të lodhur, sikur nuk kanë fjetur tërë natën. Videoja u përhap menjëherë në rrjete sociale dhe vetëm në facebook mori më shumë se 11 milionë klikime.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close