Shihni çfarë ka ndodhur me retë në Pekin
09/08/2017 - 15:00

China Global Television Network ka publikuar disa pamje tepër të rralla ku vëmë re një fenomen të çuditshëm në kryeqytetin e Kinës, në Pekin. Një re shumëngjyrëshe është shfaqur për rreth 6 minuta në qiell  duke habitur të gjithë njerëzit.

Sipas ekspertëve të klimës, retë shumëngjyrëshe janë një fenomen optik dhe që ndodh për shkak të lartësisë se si vendosen ato.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close