Shëtiste lakuriq në rrugë, njerëzit befasohen me fizikun e 50 vjeçares
18/03/2017 - 18:14

Një grua 50 vjece ka postuar një video në Youtube ku i ka befasuar të gjithë me fizkun dhe format e saj.

Jennifer King ka një trup të jashtëzakonshëm për moshën e saj, duke konkurruar edhe me modelet më të reja.

Përveç formave dhe trupit joshës, shikuesit e videos u befasuan kur ata zbuluan se Jennifer nuk po mbante bikini, por bikini ishte pikturuar në trupin e saj nga partneri.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
The surprises of the new republic, DP publicized its candidate list, only 15 women included

Close