Sherr në plazh, vajza bie në tokë me një grusht
20/03/2017 - 20:25

Sherri i dy vajzave në plazh është shpërndarë me shpejtësi në rrjete sociale, kur njëra bie në tokë pas një grushti. Ato ishin të dyja në ishullin South Padre në Texas. Shkaku i këtij sherri ishte pasi viktima bëri kërcimin provokues ‘tëerk’ ndaj të dashurit të tjetrës.

Ato u zunë në mes të plazhit, ku të gjithë ishin mbledhur për ti parë. Vajza që u godit tha se mund të kishte fituar ‘betejën’ por ishte shumë e dehur për të luftuar.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close