Sherr në mes të rrugës, punonjësi i sigurisë rreh dy djem
16/04/2017 - 17:56

Dy djem kanë debatuar jashtë lokalit me punonjësin e sigurisë duke e provokuar dhe duke bërë gjeste fyese ndaj tij.

Kur ata u munduan ta qëllonin, punonjësi i goditi me grushta dhe e la njërin pa ndjenja. Dyshohet se djemtë kishin konsumuar shumë alkool, prandaj kanë shkaktuar këtë rrëmujë.

Filmimi është bërë nga një kalimtar, dhe duket se më pas të dy djemtë u larguan nga ngjarja me ndihmën e njerëzve të tjerë që ndodheshin të pranishëm.


Two guys get kicked out of a pub and decide to… by NetworkDZ

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close