Refuzon ti qethë flokët studentes, shpenzon 13 orë për t’ia rregulluar
12/08/2017 - 22:24

Një adoleshente nuk duhet të ndihet kaq e pavlefshme!

Një parukiere  refuzon t’ia qethë flokët një adoleshenteje të depresionuar duke shpenzuar 13 orë kohë t’ia rrugullojë ato. 

Parukierja Kayley Olsson është vetëm 20 vjeç dhe rregullon flokët e studenteve. Studentja 15 vjeçare nga Waterloo ishte aq në depresion saqë nuk mund t’i shihte as flokët e saj. Ajo erdhi në sallon sepse dita e saj e shkollës ishte duke ardhur.

Adoleshentja shkoi për t’i qethur flokët, por Olsson nuk pranoi ta bënte këtë. Në vend të kësaj, Olsson kaloi 13 orë gjatë dy ditëve duke rregulluar flokët e adoleshentes.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close