Prezervativi tashmë mund të përdoret edhe për diçka tjetër (VIDEO)
12/02/2017 - 12:06

Tashmë ekziston një mënyrë e re e hapjes së make up-it në fytyrën tuaj. Edhe pse ju duket e çuditshme, kjo mënyrë ju bën të dukeni të mrekullueshëm me nje paraqitje rrëzëllitëse.

Një blogere gjermane në adresën e  saj në You Tube nëpërmjet një video të shpërndarë na mëson sesi  mund ta përdorim prezervativin. Tashmë ti themi jo sfungjerve për të përhapur make up-in.

Prezervativi është zgjidhja e duhur për përhapjen e make up-it, fondatinës apo edhe toneve të syve. Kështu ajo nisi të përdorë atë për të mbështjellë sfungjerin e për të shpërndarë më pas fondatinën në lëkurë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close