Peshkaqenit i heqin zemrën me thikë, por ajo pulson ende
19/04/2017 - 11:55

Ky është momenti kur disa peshkatarë, të cilët pasi kapën një peshkaqen, i nxorrën me thikë zemrën e tij.

E cuditshmja është se edhe pse ata e hoqën zemrën nga trupi i peshkaqenit, ajo vazhdon ende të pulsojë.

Këto pamje kanë irrituar mjaft persona, të cilët nuk i kanë kursyer komentet negative për peshkatarët.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close