Parashutisti i dërgon video gruas së tij pak minuta para se të hidhet drejt vdekjes
15/07/2017 - 8:54

Një parashutist nga Florida i ka dhënë fund jetës duke u hedhur me parashutë. Por përpara se të ndërmerrte aktin e vetëvrasjes Capotorto Vitantonio i ka dërguar një video bashkëshortes së tij duke i thënë që nuk do ta hapë parashutën kur të hidhej dhe se po shkonte në një vend të mrekulleshëm.

Gruaja e tij menjëherë vrapoi për tek Sky Dive DeLand të martën pasi pa videon me mesazhin e tmerrshëm por ishte shumë vonë për ta ndaluar. 27-vjeçari ishte hedhur tashmë. Sipas raportit të Departamenti i Policisë DeLand ai ishte një parashutist me eksperiencë por vendosi që të mos e hapë parashutën e tij.

Vitantonio, shtetas italian, u gjet i vdekur në një fushë në juglindje të aeroportit DeLand Municipal, raporton Daily Mail.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close