Nuk mund ta besoni ku arritën këto binjake me flokët që urrenin
15/03/2017 - 17:37

Motrat binjake Ciprina Quann dhe TK Wonder turpëroheshin nga flokët e tyre, por tani janë bërë të famshme vetëm për këtë arsye.

“Unë fillova ti urreja flokët e mia kur i shihja sa të mëdha ishin,” – tha Cipriana. Pas disa kohësh, ato u përshtatën me pamjen e tyre dhe zgjodhën që të mos përdornin më produkte për ti drejtuar. Të dyja u bënë të famshme në Instagram për flokët e mëdha dhe të pazakonta, gjë që njerëzit nuk e kishin parë asnjëherë dhe i dukej interesante. Vajzat filluan të pëlqenin flokët e tyre, sa arritën të krijonin një blog për femrat me flokët natyrale, të quajtur ‘Urban Brush Babes.’

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close