Njihuni me infermieren më seksi në botë
16/03/2017 - 9:51

 Një infermiere nga Tajvani është  quajtur “infermierja më seksi në botë”, pasi fotot e saj janë shpërndarë menjëherë në rrjete sociale. 23 -vjeçarja Carina Linn, ka mbi 186 mijë ndjekës në Instagram pas vetëm 66 postimesh në profilin e saj. Fansat e saj duket se shtohen nga dita në ditë, me njerëz që e adhurojnë gjithnjë e më shumë për format e saj. Gjatë ditës Carina punon si infermiere në një spital në kryeqytetin tajlandez, ndërsa në kohën e saj të lirë ajo pozon dhe realizon foto magjepse.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Monument për “vrasësin” e miliona njerëzve në botë!

Close