Një apartament që merret me vete … në fluturim
17/03/2017 - 12:46

Një apartament që merret me vete … në fluturim.  Gjendet në avionin Boeing 787 Dreamliner i cili është transformuar në një shtëpi tepër luksoze.

Ky projekt është realizuar nga kompania amerikane Kestrel Aviation Management, e specializuar në modifikimet  avionëve. Avioni ka 5 dhoma gjumi, disa banjo, një sallon dhe një sallë të mrekullueshme për të ngrënë darka dhe kushton 225 milionë dollarë

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close