Nëndetësja luksoze që mban brenda 20 pasagjerë
19/06/2017 - 8:26

Jeni të lodhur nga jahti juaj privat apo helikopteri? Nuk duhet të shqetësoheni pasi shumë shpejt mund të keni nëndetësen tuaj.

Neyk është 18 metra e gjatë dhe ka kapacitet për të mbajtur 20 pasagjerë. E kompletuar me sallë pritjeje, një restorant, kuzhinë dhe bibiotekë nëndetësja luksoze arrin një thellësi prej 500 metrash brenda në det.

Prodhuesit e saj thonë se ajo është shumë e shpejtë dhe nuk është fare e zhurmshme. Ndërsa ndriçimi dhe sistemi i ajrit të kondicionuar do të jenë të dizanjuara me porosi për nevojat specifike të secilit klient.

Neyk, në bashkëpunim me Ocean Submarine dhe Rolls-Royce, po ndërtojnë prototipin e parë në Hollandë dhe do hedhin në treg në jannar 2018.

Çmimi i saj akoma nuk është bërë i ditur, por me shumë siguri duhet të punojmë shumë fort për ta përballuar atë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close