Ndëshkohen me kamzhik se kryen marrëdhënie seksuale para martese
19/04/2017 - 15:59

Një çift në Indonezi është goditur 25 herë më kamzhik pasi kryen marrëdhënie seksuale përpara martesës. Ato janë ndëshkuar pasi shkelë ligjin shumë të rreptë në vend ‘Sheriati’.

Ky ligj ndalon njerëzit të kryejnë mardhënie para martese, si edhe i dënon të gjithë shkelësit e ligjit në publik.

Gruaja, e cila ishte veshur me të bardha dhe e kishte fytyrën e mbuluar, u ul në gjunjë kur u ndëshkua përpara turmës ndërsa burri qëndroi në këmbë.

Sipas Daily Mail ajo ishte një nga 4 gratë që ishin ndëshkuar për të njëjtin ‘krim’. 

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close