Motoçikleta ecën me shpejtësi të madhe në autostradë… po motoçiklisti ku është?
18/06/2017 - 14:06

Ky është momenti i çuditshëm kur një motçikletë është filmuar duke ecur përgjatë autostradës, por pa motoçiklist.

Ngjarja ka ndodhur në Francë dhe është filmuar nga një pasagjer i cili është hutur nga ajo që po shikonte.

Por pavarësisht nga pamjet drithëruese ka një arsye shkencore për ndodhinë.

Drejtuesi ishte rrëzuar pak kohë më parë dhe motoçikleta ka vazhduar të ecë pa të sepse, sipas shpjegimit që jepet, ajo mund të ecë deri në 600 metra pa një drejtues ndonjëherë edhe më gjatë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close