Momenti kur Neymar nuk i mban më lotët pas humbjes (VIDEO)
20/04/2017 - 8:56

Ylli i Barcelonës, futbollisti i njohur brazilian Neymar nuk ka mundur ti mbajë më lotët pas humbjes së tmerrshme më rezultatin e përgjithshëm  3-0.

Barcelona u eleminua nga Juventus në Ligën e Kampionëve dhe kjo ishte një zhgënjim i madh jo vetëm për Neymar po për të gjithë skuadrën.  

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close