Momenti i pabesueshëm kur dy yjet më të fuqishëm thyejnë ringun
20/04/2017 - 12:03

Dy nga yjet më të fuqishëm të WWE, Big Show and Braun Strowman janë përballur mbrëmjen e së martës në një ndeshje me njëri-tjetrin në ring. Por ajo çfarë ka ndodhur është e pabesueshme.

Strowman po mbante Big Show në shpatullën e tij, në litarin më të lartë, dhe e hodhi atë me kurriz në mes të ringut. Por kur të dy ranë në ring ai u thye tërësisht.

Ndeshja përfundoi me asnjë fitues pasi ringu u shkatërrua plotësisht.

Incidenti ndodhi vetëm një javë pasi Strowman i cili peshon 170 kw demostroi forcën e tij duke shtyrë një ambulancë.

Gjithashtu edhe Big Show nuk është më pak i fuqishëm pasi kanë një peshë të njëjtë dhe të dy janë të gjatë rreth 2 metra.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close