SHBA - Mësuesja kapet duke bërë seks me nxënësin e saj
07/07/2017 - 8:42

Një mësuese zëvendësuese është arrestuar nga policia në Misuri të SHBA pasi akuzohet se kryente marrëdhënie me nxënësin e saj 17-vjeçar.

Loryn Barclay, 24 vjeç ka pranuar se kyrente marrëdhënie me nxënësit, duke theksuar se kjo ka ndodhur sistematikisht prej nëntorit të vitit 2016.

Ajo ka deklaruar se kryesisht kryenin marrëdhënie seksuale në makinë dhe në shtëpinë e 17-vjeçarit.

Kjo gjë është zbuluar nga një oficer policie i cili punonte në shkollë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close