Mekaniku i pafat që zvarritet pas makinës
17/02/2017 - 13:46

Ky është momenti kur një mekanik i pafat zvarritet duke u përpjekur për të ndaluar makinën që ra nga karroceria.

Klipi i kapur nga CCTV tregon një Jazz Honda që bie nga ana e pasme e transportuesit e cila e kishte pjesën e poshtme të ulur, gati për ngjitje ose zbritje.

Por mekaniku duket se e liron aksidentalisht makinën që fillon të zbresë nga karrocieri. Edhe pse ai mundohet ta ndalojë këtë veprim, nuk ia arrin.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close