Masazh tepër seksi në transmetim ‘live’ por…
25/02/2017 - 22:14

Ndodh edhe kështu kur e teproni me masazhin! Një masazhator e pësoi prej një modeleje në transmetim të drejtpërdrejt teksa i vendosi duart aty ku nuk duhej.

Rayssa, një modele e njohur braziliane, ishte marrë në një emision për të demonstruar shpërndarjen e një kremi në trup.

Modelja seksi vlerësoi mënyrën me të cilën masazhatori prekte trupin e saj dhe nuk e kishte problem ta provonte.

Por më vonë ai filloi ta tepronte disi duke i vendosur duart aty ku nuk duhej. Modelja fillimisht i dha paralajmërime verbale, e më pas i dha një shuplakë në fytyrë para se të braktiste studion.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close