Mario Balotelli 2
05/03/2013 - 14:01

Një bebe është bërë sensacion nëpër rrjetet sociale pasi ishte bërë “ i zi” për t`i ngjarë sa më shumë ish-lojtarit të Manchester Cityt Mario Balotelli.

Fytyra e tij ishte e lyer me një çokollatë kurse në kokë i ishte vënë një sfungjer për larjen e enëve e cila nënkuptonte stilin e flokëve të sulmuesit.

Fotografia e bebes, e cila përmban edhe sloganin Why Always Me? (Pse gjithmonë unë), ishte postuar në internet nga një fans i Manchester United.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close