Makina rrëzohet nga kati i shtatë i parkingut, shpëton mrekullisht shoferja
11/08/2017 - 21:07

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Austin të Texasit ku një makinë është rrëzuar nga kati i shtatë i parkingut ndërkohë që poshtë lëvizte një tjetër mjet.

Pamjet janë më 9 gusht, por janë filmuar nga kamerat e sigurisë në muajin korrik.

Sic shihet nga video, kalimtarët e rastit i vijnë në ndihmë drejtueses së mjetit, që fatmirësisht nuk ka pësuar lëndime serioze por është dërguar në spital për tu trajtuar.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close