Macja kapet duke vjedhur
15/07/2017 - 18:53

Një burrë nga Anglia ka filmuar macen e tij ndërsa po kërkonte për ushqim në banakun e kuzhinës.

Wayne Cinnamond donte ti tregonte bashkëshortes së tij se e ka mësuar kafshën shtëpiake të kërkojë për mish nëpërmjet disa reklamave televizive.

“Gruaja dhe unë pamë një reklamë për trajtimin e maceve kështu që dolëm ti blinim një qese mish,” – tha ai për Caters.

Pamjet kanë shkaktuar të qeshura pasi duket se si macja i shpëton incidenteve të vogla dhe e merr atë që kërkon.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Monument për “vrasësin” e miliona njerëzve në botë!

Close