Krokodili i zë rrugën makinës, shihni çfarë bën shoferi
16/08/2017 - 15:07

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Australi kur një krokodil i ka zënë rrugën një shoferi, i cili i bie borisë në mënyrë që krokodili të lëvizë nga vendi.

Një video e publikuar nga Daily Mail  ka kapur momentin kur një makinë e kuqe detyrohet të ndalojë në mes të një rruge të përmbytur për shkak të krokodilit që i kishte dalë përpara. Pas i ra disa herë borise,
krokodili vendos të lirojë rrugën.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Turizmi, Prefekti ngre problemin e ujit, stafit mjekësor dhe kullat e rojës

Close