Komiku shpërthen në lot në televizion pasi merr lajmin për mikun e tij
17/03/2017 - 11:44

Një komik i njohur në Zelandën e Re ka shpërthyer në lot gjatë transmetimit live në televizion pasi merr vesh lajmin e hidhur për një mikun e tij.

Komiku Jono Pryor mori vesh lajmin që 36 vjeçari i quajtur Tim Hutchens kishte ndërruar jetë. Burri kishte një histori të gjatë të trajtimit të sëmundjeve mendore, ndërsa ishte babai i një fëmije 3 vjeçar.

/Ora News/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
Prezantohen kandidatët në Kukës, Kodheli: Do zgjidhim nevojat e banorëve

Close