Kjo është arsyeja pse ju humbasin valixhet kur fluturoni me avion
19/03/2017 - 14:06

Siç e dimë nuk janë të paktat rastet që valixhet humbasin gjatë fluturimit me avion. Shumë pasagjerë ankohen për këtë gjë. Kjo video do t’ju shokojë pasi tregon arsyen se pse këto valixhe humbin. Videoja tregon sesi hidhen valixhet e pasagjerëve të Easy Jet  në aeroportin Luton në Londër. Pas kësaj videoje kanë nisur menjëherë hetimet nga policia.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close