Kishte parkuar makinën keq, ja si i hakmerren shoferët e tjerë
15/04/2017 - 17:20

Nëse e parkoni makinën keq, bëni mirë ta lëvizni pasi do e pësoni si ky djalosh këtu! Ky djalë i ri nga Oregoni i Shteteve të Bashkuara kishte parkuar makinën në mënyrë të gabuar duke i zënë dy vende për parkim, dhe kështu dy shoferë të tjerë vendosin t’i hakmerren në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ata kishin parkuar automjetet e tyre aq afër pjesëve anësore të makinës së shoferit që kishte zënë dy vende, në mënyrë që ai në asnjë mënyrë të mos mund të futet brenda saj.

Duke menduar metoda të ndryshme për t’u futur brenda, më në fund vendosë që të futet nga dera e garazhit.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close