Këto janë kriminelët më qesharakë që keni parë
17/04/2017 - 9:52

Disa foto të kriminelëve janë bërë virale prej pamjeve që ata kanë treguar pamjet e tyre të cmendura kur u arrestuan.

Për fatin e tyre të keq, janë kapur nga policia por kanë dhënë rezultate të mrekullueshme pasi kanë shkaktuar shumë të qeshura.

Disa duken me flokë të pakrehur, disa të pikturuar në fytyrë si dhe veshje qesharake.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close