Kërcimi të cilin nuk duhet ta provoni në pishinë
12/07/2017 - 15:11

Adam Simpson, 26 vjeç, nga Bedale, North Yorkshire, ishte duke pushuar në një vilë italiane kur filloi të bënte zhytje  në një pishinë. Ai provoi të zhytej më kokë brenda një komerdareje që ndodhej në psihinë.  Vendi rreth pishinës është shumë rrëshqitshëm dhe aty nuk kishte dërrasa për kërcim, kështu që sfida e tij ishte mjaft e frikshme edhe pse 26 vjeçari ja doli më sukses.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close