Katie Aiani ka shpenzuar 50 mijë euro për “Harry Potter”
09/07/2014 - 12:58

Katie Aiani është 26-vjeç, ka shpenzuar deri tani 50 mijë euro për koleksionin e “Harry Potter”.

Në moshën 11-vjeçare motra e saj i rekomndoi të lexonte librat e Harry Potter dhe që nga ajo ditë ajo u fiksua të kishte të gjithë koleksionin e Harry Potter, libra, postera madje ka autografët e të gjithë aktorëve pjesmarrës në këtë serial.

Fansja e “çmendur” Katie, ka takuar edhe shkrimtaren e “Harry Poter” J.K Roëling madje ajo ka bërë një tatuazh edhe shprehjen e Roëling “vazhdo të luftosh, je frymëzue, me dashuri dhe admirim Jo”

h2

Picture 1 of 7

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close