Kapen mat duke vjedhur biçikletën, e pësojnë rëndë
10/08/2017 - 22:44

Pamjet dramatike tregojnë momentin që dy djem me bicikletë tentuan të vidhnin një tjetër pasi pronari u largua për disa sekonda.

Në regjistrimet e CCTV duket se si shokët e planifikuan vjedhjen, por u kapën mat duke shkaktuar një sherr në rrugë.

Hajduti u ngjit në bicikletë, por djali që e kishte erdhi për disa sekonda dhe filloi të përleshej me të.

“Sa shpejt mund të vidhet një bicikletë? Më pak se 17 sekonda sipas kësaj video,” – shkruajti ai në Instagram.

Ngjarja ndodhi jashtë një dyqani bicikletash në Clontarf gjatë fundjavës, ndërsa mendohet se i ka kushtuar 200 euro vetëm për riparimin e saj pasi u përplas disa herë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close