Kalimtarët shqetësohen nga zhurma, ja çfarë i bëjnë makinave luksoze
11/08/2017 - 22:21

Makinat luksoze janë të preferuarat e njerëzve, por shpesh herë zhurma e tyre mund ti shqetësojë ata.

Sipas një video të publikuar, duket se si kalimtarët bëjnë veprime të ndryshme për ti treguar shoferëve se po i bezdisin.

Ndër të gjitha vihet re se si një djalë hedh kafe mbi Lamborghini, duke mos u shqetësuar aspak se kostoja ka cmim marramendës.

Mjafton të ndiqni pamjet për të parë gjithcka ndodh me makinat luksoze.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close